Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rybářské závody sobota 14.června2014

4. 7. 2014

 

 

Rybářské závody 2014

 

 

 

 

V sobotu 14.6.2014 se uskutečnily ve Vážanech nad Litavou tradiční rybářské závody. Od 6. hodiny ranní se chystaly stánky pro občerstvení a udírna, v 7 hodin proběhla prezentace závodníků a v 7,30 hod začaly samotné závody. Počasí nám přálo – ani horko, ani zima, trochu pod mrakem, trochu sluníčko a i na pár kapek deště zbyla chvilka – prostě počasí akorát. Chytali jsme do pravého poledne. Závodů se zúčastnilo 28 závodníků, z toho 7 dětí. Chytili jsme celkem 17 kaprů a jednoho sumce (tedy spíše sumečka – 43 cm). Po sečtení výsledků jsme vyhlásili ty nejlepší z nás:

 

Kategorie DOSPĚLÍ 1) Petr Partyka 185 bodů

2) Miroslav Sehnal 100 bodů

3) Oldřich Hložek 52 bodů

4) Ladislav Zukal 50 bodů

5) Vít Zachoval 49 bodů

 

Kategorie DĚTI DO 15 LET Vojtěch Konečný 138 bodů

 

Kategorie NEJVĚTŠÍ RYBA Petr Soukup kapr 53 cm

 

 

Po vyhlášení vítězů proběhlo losování tomboly a nutno říci, že díky našim rybářům, obci a několika štědrým sponzorům byly ve hře takové zajímavosti, jako SodaStreem se sirupy, nafukovací člun, rádio, kávovar Dolce Gusto, keramický gril, dárkové koše, slaný dort, několik lahví dobrého pití a spousta dalších věcných cen. Ještě jednou díky všem, kteří přispěli.

Po vypití a snězení všeho, co bylo, jsme se kolem 16. hodiny rozešli. Věřím, že všíchni byli spokojeni z příjemně stráveného dne.

Za rybářský výbor děkuji všem hostům, kteří se přišli během dne na Poldr podívat, všem rybářům, ještě jednou sponzorům a také hrstce dobrovolníků, kteří se o vše tak dobře postarali.

 

 

Za rybáře Miroslav Žampach